• مجازیار همراه خانواده در فضای مجازی
  با مجازیار رژیم مصرف رسانه خانواده را تنظیم کنید
 • مجازیار همراه خانواده در فضای مجازی
  با مجازیار رژیم مصرف رسانه خانواده را تنظیم کنید

به مجازیار خوش آمدید


یک دوره آموزشی برای صیانت از خانواده‌ها در فضای مجازی است.

رسانه‌ها در دنیای مدرن امروز، نقش بسیار فعال و تاثیرگذاری در شکل‌گیری رفتارهای فردی و اجتماعی ما دارند. استفاده مستمر از ابزارهای مختلف مثل تلویزیون، تلفن همراه، رایانه، اینترنت و بهره گرفتن از امکانات متنوع آن‌ها، جزئي از زندگی روزانه‌ي همه ماست و گاهی نقش پررنگ‌تری نسبت به بسیاری از تعامل‌های بین‌فردی ما دارد. به همین دلیل، فراگیری سواد رسانه‌ای، آگاهی ما را درباره‌ی این مقوله بیشتر می‌کند و ما را برای مقابله با آسیب‌هایی که به خاطر سومصرف دچارش خواهیم شد توانمندتر خواهد کرد.

فراگیری سواد رسانه‌ای برای امن‌تر شدن فضای ارتباطی خانواده‌ها، رشد یافتگی و بلوغ فکری آن‌ها، تربیت درست فرزندان و برخوردار شدن از رفتارهای اجتماعی مناسب ، باید در الویت برنامه‌های آموزش فردی و اجتماعی قرار بگیرد.اپلیکیشن مجازیار فرصتی است که می‌توانیم از خودِ فضای مجازی برای شناخت دنیای مجازی استفاده کنیم.

نومادرانه

همه ی آنچه که یک مادر در ارتباط با رفتارهای فناورانه ی فرزندش باید بداند

سبد رسانه

بسته های رسانه ای مفید را در اینجا پیدا کنید

کلینیک رسانه

صنعت بازی

صنعت زیبایی

در همه جای دنیا برای آموزش دیدن باید هزینه کرد. آموزش در فضای مجازیار هم متحمل هزینه است و این هزینه برای هر نفر معادل 250 هزار تومان براورد شده است. اما رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این را بدانید که شما می‌توانید این برنامه آموزشی را به یک نفر معرفی کنید.

نظرات کاربران


 • 12 خرداد 97
  محمد_احسانی

  سلام وجود چنین رسانه ای با دغدغه ی افزایش سواد رسانه ای جامعه، اونهم با مطالبی چنین غنی، جای تحسین داره

 • 20 تیر 97
  صادق-2020

  سلام ممنون بابت اپ خوبتون.سواد رسانه ای چیزی هست که کمبودش در کشور ما به شدت احساس میشه

 • 5 مرداد 97
  رستگار

  سلام سواد رسانه ای ب نظرم از نون شب هم واجب تره و باعث رشد جامعه در همه زمینه ها میشه البته ما خیلی عقبیم ممنون از این اپلیکیشن خوبتون

پخش کلیپ